Skip to content

VITATKOZTUNK A ChatGPT-VEL! 💬 🗨️



Ideje volt már, hogy beszéljünk a ChatGPT-ről, a BingAI-ról, hiszen korunk egyik legfontosabb innovációjáról van szó. Ebben a …

Tags:

22 thoughts on “VITATKOZTUNK A ChatGPT-VEL! 💬 🗨️”

  1. Arra lehetne még jól használni a IA-t, hamár érti a magyar nyelvet, felismeri a gondolatokat, hogy egyfajta okos komment szűrő lehetne. Ahol kommentelés van, a videó gazdája, ha igényli, gondolom minimális pénzért, igényelheti ezt a szolgáltatást. Mire is gondolok: A negatív kommenteket átteszi az IA egy másik, egy negatív listába, és a videó tulaja nem akad ki a negatív kommenteken, mert csak a pozitív, építő hozzászólásokat olvassa el. Nem szalad bele gyalázkodós, stb kommentekbe. (Ha mégis kíváncsi, akkor ebbe a listába is beleolvashat, ha akar). Nem tudom, hogy kitalálták-e már ezt, de erre jól lehetne használni.

  2. Király, Dani! 🎉 Le a kalappal előadásodért! Nagyon helyén volt minden, amit mondtál. Én is érzem, hogy a nyúl üreg mély és nem lehet mindent beletuszkolni, de te szuperül megmutattad nekünk, mi ez és hogy hogyan kell kezelni.

    Igazi GG neked és mindenkinek, aki segített! 🌟 Kérlek, mutass még ilyen érdekes dolgokat!

    Én a negatívra szavaztam, de tudom, hogy a pozitívoknak is van igazuk. Látom, hogy ez sok mindent segíthet: átverések ellen, munkahely megszűnések idején, vagy hogy egy alakulat milyen hadmozdulatot tegyen. Sőt, célpont rangsort is adhat az ütegeknek. Ez nem új dolog, de a félelmetes nem maga az AI, hanem az ember, aki azt használja. Nem tudom, hogy mire fogják használni, de a videó végén megértetted velem, hogy hogyan kell majd hozzáállni.

    Köszi, Dani! Nagyon király volt! 👏

  3. 01:40 Ez fura nekem azt mondta a chatGPT, hogy nem használ fel semmit a beszélgetésekből.
    Íme.
    – Én:
    Az adatbázisod fejlesztését csak az OpenAi csapata képes elvégezni?

    Esetleg a felhasználók által bevitt információkat eltárolod és felhasználod a későbbiekben?
    – ChatGPT:
    Az adatbázisom fejlesztését elsősorban az OpenAI csapata végezheti el, mivel ők azok, akik az algoritmust képezték és fejlesztették. Felhasználók által bevitt információkat jelenleg nem tárolok el és nem használok fel a későbbiekben. Az interakcióink nem maradnak meg, és nincs hosszú távú memóriám az egyes felhasználókkal folytatott beszélgetésekről. Az adatvédelmi és biztonsági okok miatt a generált válaszok és a felhasználói interakciók privátak és idővel törlődnek.

  4. Mindkettőnek feltettem az alábbi kérdést, érdemi válasz nincs továbbra sem, pedig mindjárt itt van 2032:
    How to use the three seashells known from the movie Demolition Man?

  5. Valóban érdekes, hogy a ChatGPT képes visszakérdezni és emberi jellegű beszélgetést folytatni. Az itt használt mesterséges intelligencia algoritmusok azáltal működnek, hogy megpróbálják érteni és reagálni a felhasználók kéréseire és kérdéseire. Bár nem valóságos "kémkedés" folyik, a gépi tanulás révén a rendszer igyekszik minél jobban megérteni a felhasználók igényeit, és a válaszaival próbál minél jobban illeszkedni az adott beszélgetéshez. Emiatt lehet olyan érzése az embereknek, mintha a gép "kémkedne" utánuk, noha valójában csak a gépi tanulás és a szövegelemzés különféle technikáit alkalmazzák a válaszok generálására.

  6. Google keresőre ráírt szövegszerkesztő = AI. Jóvanakkó 🙂
    "Beszélgettem" én is is ilyen "AI"-val és kurvára de semmi köze az AI-hoz, amit egyébként maga a program is elismer, ha rákérdezel. De most ez a divat, pár lépéssel gyorsabb lett a google és ettől mindenki szét van csúszva. Igaz, hogy magától az ember nem használna olyan forrásokat, mint a válasz keresése közben az "AI", ami pl. forrásként megadta a gyakorikérdéseket xD.

Comments are closed.